A może szukasz gotowego rozwiązania?

Wolisz sam stworzyć
wieszak swoich marzeń?

Przejdź do kreatora i
spersonalizuj swój wieszak!
3,0015,00

Drewniane Wieszaki dziecięce

Drewniane wieszaki dziecięce to świetny sposób na zorganizowanie szafy dzieci. Takie elementy pozwolą w ciekawy sposób zaaranżować wystrój dziecięcego pokoju. Wieszaki z drewna sprawdzą się zarówno w szafie, jak i w formie otwartej garderoby.

Wieszak odzieżowy wykonany z drewna to trwały produkt, który będzie służyć przez wiele lat. W naszej ofercie znajdziecie wiele konfiguracji wieszaków drewnianych, które pozwolą w wygodny i bezpieczny sposób przechowywać dziecięce ubranka.

Możemy również wygrawerować imię dziecka lub inną grafikę na wieszaku. Aby to zrobić, można skorzystać z generatora wieszaków.

Wieszak dziecięcy o krótkich ramionach D147-25
Wieszak D147-25

7,38

Drewniany dziecięcy wieszak z klipsami D147-25PM
Wieszak D147-25PM

14,02

Klasyczny wieszak dziecięcy D147-30
Wieszak D147-30

7,38

Wieszak drewniany dziecięcy D147-34
Wieszak D147-34

7,38

Wieszak dziecięcy drewno D1409
Wieszak D1409

7,38

Wieszak dziecięcy z drewna MD1409H
Wieszak D1409H

7,63

Drewniany wieszak dziecięcy MD1409HPM
Wieszak D1409HPM

14,76

Wieszak dziecięcy na ubrania D1309-H
Wieszak D1309H

7,38

Wieszak dziecięcy M1609-24
Wieszak 1609-24

10,33

Listwowy wieszak na bieliznę M1609-30
Wieszak 1609-30

10,33

Ekonomiczny wieszak dziecięcy M1501-34
Wieszak 1501-34

3,69

Drewniany wieszak dziecięcy ekonomiczny
Wieszak 1509-34

4,43

Dziecięcy wieszak do garderoby DD1
Wieszak DD1

8,86

Wieszaki na ubrania dziecięce

Szukasz najlepszych rozwiązań na przechowywanie ubrań dla dzieci? Warto zadbać o to, aby odzież dla najmłodszych zachowana była w nienagannym stanie. Aby zadbać o bezpieczne i wygodne przechowywanie ubrań należy skorzystać z dopasowanego wieszaka. Szeroki wybór wieszaków na ubrania dziecięce znajdziesz w naszej ofercie. Nasze wieszaki są wykonywane przez nas od A do Z, co gwarantuje wysoką jakość i dbałość o szczegóły.

Drewniane wieszaki na ubrania dla dzieci

Nasze produkty z tej kategorii stworzone zostały z myślą o garderobie najmłodszych i są idealne do przechowywania ubrań mniejszych rozmiarów takich jak kurtki, sukienki, spodnie sweterki, koszule czy koszulki. Niektóre modele posiadają również haczyki, klamerki czy klipsy, które pozwalają na powieszenie dodatkowych, mniejszych elementów. Nasze wieszaki na ubrania dla dzieci wykonane są z drewna, dlatego gwarantują bezpieczeństwo dla tkanin, pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni garderoby, a ponadto zapewniają wentylację odzieży.

Wieszaki na ubrania dziecięce z drewna – trwałość, jakość i bezpieczeństwo

Nasze wieszaki wykonane są z drewna wysokiej jakości – bukowego lub dębowego. Materiał ten obrabiany jest w sposób ekologiczny, bez wykorzystania mocnych, drażniących środków chemicznych. Powierzchnia wieszaków jest doskonale wygładzona, a więc w pełni bezpieczna dla ubrań.

Wieszaki dla dzieci – jakie powinny być?

Wieszaki dla dzieci do szafy powinny być dostosowane do wieku i potrzeb dziecka. Dla dzieci w wieku przedszkolnym, wieszaki powinny być łatwe do użycia i dobrze dopasowane do ich rozmiaru, natomiast dla starszych dzieci, powinny być większe i bardziej wytrzymałe, aby pomieścić większe ubrania.

Powinny być wykonane z trwałych i bezpiecznych materiałów, takich jak np. drewno. W przypadku wieszaków na spodnie, warto zadbać o to, aby były wyposażone w specjalne zaczepy lub drążki, aby uniknąć zsuwania się spodni. Najważniejsze jednak, aby wieszaki dla dzieci były bezpieczne i pozbawione ostrych krawędzi lub elementów, które mogłyby zranić dziecko.

Wieszaki niemowlęce

Takie również posiadamy w naszej ofercie! Oferujemy również wieszaki ubraniowe dla dzieci większych i mniejszych, w tym małe wieszaki na małe ubranka dziecięce.

Wieszaki na ubrania niemowlęce mogą mieć różne kształty i rozmiary, w zależności od wieku dziecka i rodzaju odzieży.

Dziecięce wieszaczki są zwykle wykonywane z drewna, ponieważ jest to materiał naturalny, trwały i estetyczny. Drewno może być malowane lub pozostawione w naturalnym kolorze. W zależności od preferencji i stylu wystroju pokoju dziecka, można wybrać wieszaczki o różnych kolorach i wzorach.