A może szukasz gotowego rozwiązania?
Wolisz sam stworzyć
wieszak swoich marzeń?
Przejdź do kreatora i
spersonalizuj swój wieszak!
36,0044,00

Drewniane wieszaki Na krawaty

Wieszaki na krawaty

Krawat to podstawowy element w garderobie każdego mężczyzny. Posiadamy produkty, które stworzone są do wieszania tego elementu ubioru.

Wieszaki na krawaty charakteryzują się specyficzną budową. Pozwalają one na bardzo wygodne i bezpieczne przechowywanie eleganckich elementów garderoby, jakimi są krawaty.

Drewniany wieszak na krawaty M36
Wieszak 36

36,90

Drewniany wieszak na apaszki i krawaty 15 x 38 cm M38
Wieszak 38

43,05

Drewniane wieszaki na szale i apaszki

Wieszak do krawatów może z powodzeniem służyć również jako wieszak na apaszki i szale.  Charakteryzują się unikalnym kształtem. Znajdziecie u nas szeroki wybór wieszaków na apaszki i tych innego rodzaju.

Posiadamy w ofercie również innego rodzaju wieszaki przeznaczone do przechowywania lekkiej odzieży. Są to m.in. wieszaki na bieliznę.

Jaki wieszak na krawaty wybrać?

Jeśli chodzi o wieszaki na krawaty do szafy, istnieje kilka opcji do wyboru. Oto kilka sugestii:

  • Wieszak na krawaty na haczykach – to najprostszy i najbardziej powszechny rodzaj wieszaka na krawaty do szafy. Składa się z haczyków, na które można wpiąć krawaty. Taki wieszak można łatwo zamocować na drążku w szafie lub na haczykach do wieszania ubrań.
  • Wieszak na krawaty z półką – to wieszak z dodatkową półką na górze, na której można przechowywać drobiazgi, takie jak klipsy do krawatów, spinki do mankietów czy inne akcesoria.
  • Wieszak na krawaty z kieszeniami – to wieszak z kieszeniami, które umożliwiają przechowywanie krawatów na płasko, co jest dobrym rozwiązaniem dla krawatów wykonanych z delikatnych tkanin.
  • Wieszak na krawaty z obrotową rurką – to wieszak z rurką, która obraca się, umożliwiając łatwe przeglądanie krawatów.

W naszej ofercie znajdziecie wieszaki na krawaty o specyficznej budowie, skonstruowany w taki sposób, aby między każdy profil metalowy można było wsunąć jeden krawat.